SUPA24
Overig
Overig
Overig
141 710 €
(1 817 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
78 m²
Niterói

slaapkameratypical
vlak78 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Excelente apartamento em condomínio de luxo com play clube com lazer total, junto ao polo gastronômico do bairro, finamente decorado, todo mobiliado c...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 17dagen
Bijgewerkt: 7dagen

Plaatsen

Niterói
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Nossa Loja Imoveis