SUPA24
Overig
Overig
Overig
478 323 €
(1 785 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
268 m²
RUA PETROPOLIS, Mauá

slaapkameratypical
vlak268 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Cobertura duplex reformado em prédio à venda na praia da Pitangueiras, Guarujá, localização privilegiada, imóvel amplo e confortável, mobiliado, clar...

Parameters

Gegenereerd door AI

WeergaveGemeubileerdGeschikt voor huisdierenKeukenapparatuur

Ander
Leeftijd van het aanbod: 11dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

RUA PETROPOLIS, Mauá
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2