Lijst met aanbiedingen
8
8
8
230 531 €
(2 135 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
108 m²
Itapema
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
atypical
vlak
108 m²
badkamers
2+
SOBRE O IMÓVEL:
- 03 suítes;
- 02 vagas;
- Sala de estar;
- Sala de jantar;
- Sacada com churrasqueira;
- Cozinha;...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Gegenereerd door AI
Labels worden automatisch gegenereerd door kunstmatige intelligentie op basis van foto's en objectbeschrijvingen.
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
Staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Leeftijd van het aanbod:
1dagen
Bijgewerkt:
1dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Itapema
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.
Geef het exacte adres op.
Kaart vergroten
Openbare voorzieningen
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2
E-mailadres weergeven
Toon telefoon
Neem contact op met de verkoper
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2
E-mailadres weergeven
Toon telefoon
Neem contact op met de verkoper