SUPA24
Overig
Overig
Overig
187 962 €
(1 649 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
114 m²
Itapema

slaapkameratypical
vlak114 m²
badkamers2+

*SOBRE O APARTAMENTO*

03 dormitórios, sendo 02 suítes

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Itapema
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2