SUPA24
Overig
Overig
Overig
112 471 €
(2 812 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
40 m²
Itapema

slaapkameratypical
vlak40 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

APARTAMENTO À VENDA - LE REVÊ FLAT (MEIA PRAIA)
Previsão de entrega : OUT 2025

SOBRE OS APARTAMENTOS:
- 1 e 2 Dormitórios
- 1 Vaga de garagem

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Itapema
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2