SUPA24
Overig
Overig
Overig
98 587 €
(1 429 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
69 m²
Itapema

slaapkameratypical
vlak69 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Localizado no bairro Morretes, em Itapema, este moderno apartamento em venda está pronto para ser seu novo lar. Com uma área útil de 69.4 m², este imó...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 1dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Itapema
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2