SUPA24
Overig
Overig
Overig
478 476 €
(1 697 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
282 m²
Guarujá

slaapkameratypical
vlak282 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Apartamento em prédio à venda na praia da Enseada, Guarujá, localização privilegiada, imóvel amplo e confortável, mobiliado, claro e arejado com excel...

Parameters

Gegenereerd door AI

GemeubileerdWeergaveVloerOpen leefruimteAparte keukenDouchecabineApart toiletKeukenapparatuurGeschikt voor huisdierenModerne stijl

Ander
Leeftijd van het aanbod: 11dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Guarujá
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2