SUPA24
Overig
Overig
Overig
58 756 €
(1 780 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
33 m²
Curitiba

slaapkameratypical
vlak33 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Um condomínio clube completo para você. Com lazer completo no térreo e espaços para cada fase da sua vida, você encontra o equilíbrio perfeito entre c...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 1dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Curitiba
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Sempre Imóveis