SUPA24
Overig
Overig
Overig
41 354 €
(574 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
72 m²
Cotia

slaapkameratypical
vlak72 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Lindo apartamento Garden com 02 dormitórios , sala de estar e jantar, cozinha com armários, área de serviço, lavanderia e 1 vaga de garagem. Condomíni...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Cotia
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Alfa Negócios Imobiliários