SUPA24
Overig
Overig
Overig
75 959 €
(1 489 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
51 m²
Cotia

slaapkameratypical
vlak51 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

ATENÇÃO!!! APARTAMENTO ALUGADO, GERANDO RENDA. ÓTIMO PARA INVESTIDOR!!

Localizado no Jardim Pitangueiras II, em Jundiaí, este apartamento MOBILIADO d...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 9dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Cotia
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

COPETTE E TABOADA IMÓVEIS LTDA ME