SUPA24
Overig
Overig
Overig
427 209 €
(2 360 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
181 m²
Rua 16, Campinas

slaapkameratypical
vlak181 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Apartamento à venda no Condomínio Rossi Antilhas no Loteamento Residencial Vila Bella

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Rua 16, Campinas
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Bonon & Amaral Imóveis