SUPA24
Overig
Overig
Overig
119 452 €
(1 636 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
73 m²
Rua Jasmim, Campinas

slaapkameratypical
vlak73 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Bairro Mansões Santo Antônio a 5 minutos do Shopping Dom Pedro, Unicamp, Pucc e Rodovias!

Apartamento em andar alto com vista incrível e localização ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 23dagen
Bijgewerkt: 5dagen

Plaatsen

Rua Jasmim, Campinas
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Bonon & Amaral Imóveis