SUPA24
Overig
Overig
Overig
487 021 €
(3 746 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
130 m²
6a Avenida, Camboriú

slaapkameratypical
vlak130 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

OPORTUNIDADE!!!! Apartamento Frente mar à Venda Mobiliado e Pronto para Morar Balneário Camboriú

Excelente oportunidade para quem busca conforto, p...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 11dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

6a Avenida, Camboriú
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2