SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
608 148 €
(3 379 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
180 m²
Barrier Reef Drive, San Pedro Town

slaapkameratypical
vlak180 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

The Phoenix Resort (completed in 2009) is located in the heart of San Pedro Town, Ambergris Caye on the site of the old Paradise Hotel. The Resort off...

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 492dagen
Bijgewerkt: 66dagen

Plaatsen

Barrier Reef Drive, San Pedro Town
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Ambergris Seaside Real Estate