SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
492 140 €
(4 317 € / m²)
Verkoop
2
2+
114 m²
Telford Crescent, Stirling

slaapkamer2
vlak114 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Open today 2-2:30pm
Nest or invest! Fantastic location!
SDA NDIS Apartments – 55 Telford Crescent, Stirling
Brand-new SDA NDIS apartments offering mod...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 163dagen
Bijgewerkt: 15dagen

Plaatsen

Telford Crescent, Stirling
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

@Realty