SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
390 000 €
(7 959 € / m²)
Verkoop
1
1
49 m²
Via Ferrata Bony

slaapkamer1
vlak49 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

This brand-new development in Encamp boasts structural integrity and high-quality finishes throughout the sixty new homes in this nine-storey building...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Via Ferrata Bony
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Lucas Fox Andorra