SUPA24
Altro
Altro
Altro
127 500 €
(2 237 € / mq)
Vendita
3
1
57 mq
Calle Austria, Mazarrón

camera da letto3
piatto57 mq
bagni1
sollevare
parcheggioNO
statoNuova costruzione
seminterratoNO
terrazza

Descrizione

V prestižním a klidném prostředí Mazarrónu nabízíme šest pečlivě navržených bytů, které spojují pohodlí každodenního života s atraktivní investicí do ...

Non arredato
Età dell'offerta: 1giorni
Aggiornato: 1giorni

Località

Calle Austria, Mazarrón

Servizi civici

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Nikša Marinkovič