SUPA24
Altro
Altro
Altro
114 375 €
(3 010 € / mq)
Vendita
2
1
38 mq
Pruszków

camera da letto2
piatto38 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
stato
seminterrato
terrazzaNO

Descrizione

Przytulne mieszkanie w doskonałej lokalizacji – 38 m², 2 piętro, blisko WKD i parku

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 38 m...

arredato
Età dell'offerta: 448giorni
Aggiornato: 439giorni

Località

Pruszków
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

METROHOUSE FRANCHISE S.A.

Agnieszka Kosykowska