SUPA24
Altro
Altro
Altro
117 786 €
(2 142 € / mq)
Vendita
3
1
55 mq
gmina Tyczyn

camera da letto3
piatto55 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje mieszkanie na parterze o powierzchni 55,54 m² z własnym, dużym ogrodem (120 m²) i przynależnym garażem ...

Gas
Età dell'offerta: 69giorni
Aggiornato: 68giorni

Località

gmina Tyczyn
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

GJ Partners s.c.

Krystian Kowal