SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
370 000 €
(3 895 € / mq)
Vendita
4
2+
95 mq
Grad Rijeka

camera da letto4
piatto95 mq
bagni2+
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazza

Descrizione

RIJEKA, SRDOČI - Novogradnja 3S+DB s okućnicom od 300m2

U ponudi je moderan stan u prizemlju manje stambene zgrade smještene na mirnoj lokaciji na Sr...

Altro
Età dell'offerta: 60giorni
Aggiornato: 60giorni

Località

Grad Rijeka
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

Dux nekretnine d.o.o.

Ivan Vinger