SUPA24
Altro
Altro
Altro
152 000 €
(4 750 € / mq)
Vendita
1
1
32 mq
Grad Poreč

camera da letto1
piatto32 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggio
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Prodaje se stan, 32 m2, Poreč. Stan se nalazi na prvom katu i sastoji se od kuhinje, spavaće sobe , kupaone i ostakljenog balkona.

Altro
Età dell'offerta: 146giorni
Aggiornato: 146giorni

Località

Grad Poreč
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

Alma Dom

Azra Valjevac