SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
302 000 €
(5 207 € / mq)
Vendita
3
1
58 mq
Grad Crikvenica

camera da letto3
piatto58 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Moderan stan s bazenom i pogledom na more – mirna lokacija u Selcu

U ponudu smo dobili moderno opremljen dvosobni stan smješten u prizemlju novije i ...

Altro
Età dell'offerta: 2giorni
Aggiornato: 2giorni

Località

Grad Crikvenica
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

Dux nekretnine d.o.o.

Višnja Torić