SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
298 000 €
(4 319 € / mq)
Vendita
3
1
69 mq
Grad Crikvenica

camera da letto3
piatto69 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazza

Descrizione

U ponudi je prekrasan stan u novogradnji od 70m2 koji se sastoji od kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, dvije spavaće sobe, hodnika, kupaonice...

Altro
Età dell'offerta: 17giorni
Aggiornato: 17giorni

Località

Grad Crikvenica
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

Millennium nekretnine exclusive

Tanja Šarić