SUPA24
Altro
Altro
Altro
255 219 €
(3 496 € / mq)
Vendita
3
1
73 mq
Plzeň
Guarnizione

camera da letto3
piatto73 mq
bagni1
sollevare
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

V zastoupení majitele Vám nabízím k prodeji prostorný a velmi příjemný byt o dispozici 3+1 se zaskleným balkonem a sklepní kójí, situovaný v 6. patře ...

Parzialmente arredato
Età dell'offerta: 2giorni
Aggiornato: 2giorni

Località

Plzeň
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

Mgr. Barbora Choulíková, Reality & Právo

Barbora Choulíková