SUPA24
Altro
Altro
Altro
121 454 €
(3 470 € / mq)
Vendita
1
1
35 mq
Severní, Chotěboř
Guarnizione

camera da letto1
piatto35 mq
bagni1
sollevare
parcheggioNO
statodopo la ricostruzione
seminterrato
terrazzaNO

Descrizione

Hledáte výborou investiční příležitost koupě zrekonstruovaného bytu 1+1 v Chotěboři s jistým ziskem z pronájmu nebo hledáte menší byt přímo pro sebe, ...

Telecomando centrale
Età dell'offerta: 82giorni
Aggiornato: 82giorni

Località

Severní, Chotěboř
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

Bohuněk & Vaňková - Romana Vaňková

Romana Vaňková