SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
184 556 €
(1 883 € / mq)
Vendita
Atipico
1
98 mq
Никола Станчев, София

camera da lettoatypical
piatto98 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Тристаен апартамент с южно изложение ЗП 83 кв.м+ 22 кв.м. озеленен двор. Върху парцел с площ 8054 кв.м., е проектиран съвременен жилищен комплекс, с...

Altro
Età dell'offerta: 18giorni
Aggiornato: 18giorni

Località

Никола Станчев, София
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

ИМОТЕКА