SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
128 045 €
(2 099 € / mq)
Vendita
Atipico
1
61 mq
Към плаж Лазур, Несебър

camera da lettoatypical
piatto61 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Референтен номер: 15362. Предлагаме за продажба комфортен двустаен апартамент в новостроящия се комплекс 'Каса Дел Сол Бутик" разположен в сърцето...

Altro
Età dell'offerta: 80giorni
Aggiornato: 80giorni

Località

Към плаж Лазур, Несебър
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

ПРОПЪРТИС КОНТАКТ