SUPA24
Altro
Altro
Altro
176 000 €
(2 588 € / mq)
Vendita
4
1
68 mq
Santa Pola

camera da letto4
piatto68 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Příležitost v srdci Santa Pola! 2 min od pláže Levante a pouze 3 sousedé v komunitě!

Hledáte komfort bydlení v centru, aniž byste se vzdali blízkosti...

Non arredato
Età dell'offerta: 53giorni
Aggiornato: 10giorni

Località

Santa Pola

Servizi civici

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA