SUPA24
Altro
Altro
Altro
97 900 €
(1 632 € / mq)
Vendita
4
1
60 mq
Elx / Elche

camera da letto4
piatto60 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Pokud hledáte útulný byt k nastěhování, máme pro vás ideální byt!
Představujeme tento skvělý byt, kompletně zrekonstruovaný, aktualizovaný, nabízející...

Parametri

Generato dall'intelligenza artificiale

Dopo la ricostruzioneLuce naturaleVisualizzazione

Non arredato
Età dell'offerta: 155giorni
Aggiornato: 8giorni

Località

Elx / Elche

Servizi civici

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA