SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
474 000 €
(4 788 € / mq)
Vendita
3
1
99 mq
Čentur, Koper / Capodistria

camera da letto3
piatto99 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazza

Descrizione

Na mirni lokaciji v Vanganelu, le približno 4 km od Kopra, je naprodaj prostorno stanovanje v dvostanovanjski hiši, ki ponuja veliko uporabne površine...

Altro
Età dell'offerta: 4giorni
Aggiornato: 1giorni

Località

Čentur, Koper / Capodistria
La posizione è approssimativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

KW Slovenia