SUPA24
Altro
Altro
Altro
329 000 €
(4 387 € / mq)
Vendita
3
1
75 mq
Terchová, Terchová

camera da letto3
piatto75 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Radi by sme vám predstavili jedinečnú príležitosť na kúpu rekreačného apartmánu v srdci Malej Fatry, v malebnej obci Terchová. Táto lokalita je známa ...

Pavimento:
3. piano di 3
Età dell'offerta: 3giorni
Aggiornato: 3giorni

Località

Terchová, Terchová
La posizione è approssimativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

1. Reality Rent, s.r.o.

Andrea Smetanová