SUPA24
Altro
Altro
Altro
519 000 PLN
(7 014 PLN / mq)
Vendita
4
1
74 mq
Infułacka, Zamość

camera da letto4
piatto74 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

NIERUCHOMOŚĆ Na sprzedaż przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe położone na parterze w kameralnym, niskim 2-piętrowym bloku. Na każdy...

Telecomando centrale
Età dell'offerta: 1giorni
Aggiornato: 1giorni

Località

Infułacka, Zamość
La posizione è approssimativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

HOMFI SP. Z O.O.

Izabela Batorska