SUPA24
Altro
Altro
Altro
866 999 PLN
(16 056 PLN / mq)
Vendita
3
1
54 mq
Studzienna, Szczecin

camera da letto3
piatto54 mq
bagni1
sollevare
parcheggioNO
stato
seminterratoNO
terrazza

Descrizione

Do wynajęcia nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z tarasem i prywatnym ogródkiem, położone na parterze inwestycji Studzienna przy ul. Studziennej 37 w S...

arredato
Età dell'offerta: 53giorni
Aggiornato: 2giorni

Località

Studzienna, Szczecin
La posizione è approssimativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

MIKULSKI NIERUCHOMOSCI

Rafał Urbanowicz