SUPA24
Altro
Altro
Altro
589 000 PLN
(5 949 PLN / mq)
Vendita
4
1
99 mq
gmina Goleniów

camera da letto4
piatto99 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
stato
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość zlokalizowana tuż przy Teatrze Polskim NIERUCHOMOŚĆ: - 4 pokoje - 99,38m2 - parter w kamienicy Pokoje rozkładowe,...

Altro
Età dell'offerta: 71giorni
Aggiornato: 22giorni

Località

gmina Goleniów
La posizione è approssimativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

Lex House

Bogumiła Ambroziak