SUPA24
Altro
Altro
Altro
279 000 PLN
(6 488 PLN / mq)
Vendita
2
1
43 mq
Romualda Traugutta, Stargard

camera da letto2
piatto43 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
stato
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w Stargardzie (Kluczewo), idealne dla osób szukających spokojnego miejsca do życia z dobrą dostępnością do miejskiej...

arredato
Età dell'offerta: 6giorni
Aggiornato: 6giorni

Località

Romualda Traugutta, Stargard
La posizione è approssimativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

MIKULSKI NIERUCHOMOSCI

Marta Kulik