SUPA24
Altro
Altro
Altro
750 000 PLN
(10 870 PLN / mq)
Vendita
3
1
69 mq
Sieradz

camera da letto3
piatto69 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
stato
seminterratoNO
terrazza

Descrizione

3 pokojowe mieszkanie na Zielonym Osiedlu w Sieradzu Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone przy ulicy 3 M...

Altro
Età dell'offerta: 6giorni
Aggiornato: 6giorni

Località

Sieradz
La posizione è approssimativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

Sieradzkie Biuro Nieruchomości SIERADZKIE BIURO NIERUCHOMOŚCI

Paulina Wrzesińska