SUPA24
Altro
Altro
Altro
425 000 PLN
(5 822 PLN / mq)
Vendita
4
1
73 mq
Rybnik

camera da letto4
piatto73 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
stato
seminterrato
terrazza

Descrizione

Mieszkanie z ogródkiem w atrakcyjnej lokalizacji. Prezentujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie w zabudowie szeregowej położone w zacisznym miejscu, g...

Altro
Età dell'offerta: 1giorni
Aggiornato: 1giorni

Località

Rybnik
La posizione è approssimativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

L-R NIERUCHOMOŚCI

Justyna Frycz-Pacia