SUPA24
Altro
Altro
Altro
412 988 PLN
(9 386 PLN / mq)
Vendita
2
1
44 mq
Kosynierów, Rumia

camera da letto2
piatto44 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
stato
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Mieszkanie z balkonem zlokalizowane na nowo powstającym osiedlu w Rumi.Kameralne osiedle tworzy kompleks 10 budynków wielorodzinnych, zaprojektowanych...

Pavimento:
4. piano di 4
Età dell'offerta: 296giorni
Aggiornato: 14giorni

Località

Kosynierów, Rumia
La posizione è approssimativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

STALKO Nieruchomości STALKO NIERUCHOMOŚCI

Marta Japczyńska