SUPA24
Altro
Altro
Altro
599 000 PLN
(4 404 PLN / mq)
Vendita
3
1
136 mq
Wiosenna, Piła

camera da letto3
piatto136 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
stato
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż Piła, osiedle Koszyce Atrakcyjne i bezczynszowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 108,77m² na II piętrze budynku t...

Altro
Età dell'offerta: 51giorni
Aggiornato: 51giorni

Località

Wiosenna, Piła
La posizione è approssimativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

Grupa Furman Nieruchomości

Ela Kwiatkowska