SUPA24
Altro
Altro
Altro
530 000 PLN
(6 543 PLN / mq)
Vendita
4
1
81 mq
Nowa, Piła

camera da letto4
piatto81 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
stato
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Na sprzedaż - dwukondygnacyjne mieszkanie 4-pokojowe Piła | os. Zielona Dolina, ul. Nowa Przedmiotem oferty jest przestronne, dwukondygnacyjne mieszk...

arredato
Età dell'offerta: 49giorni
Aggiornato: 42giorni

Località

Nowa, Piła
La posizione è approssimativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

Grupa Furman Nieruchomości

Patrycja Wojciechowska