SUPA24
Altro
Altro
Altro
495 000 PLN
(10 532 PLN / mq)
Vendita
3
1
47 mq
Jasna, Katowice

camera da letto3
piatto47 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

REZERWACJA - Mieszkanie z widokiem na zieleń – gotowe do zamieszkania! Szukasz mieszkania, gdzie możesz od razu wprowadzić się bez żadnych remontów? T...

Pavimento:
1. piano di 4
Età dell'offerta: 5giorni
Aggiornato: 4giorni

Località

Jasna, Katowice
La posizione è approssimativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

REMAX POLSKA

Marta Kulawik