SUPA24
Altro
Altro
Altro
415 000 PLN
(5 533 PLN / mq)
Vendita
4
1
75 mq
gmina Gryfice

camera da letto4
piatto75 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
stato
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe z ogródkiem. Nieruchomość po generalnym remoncie, zlokalizowana na parterze, w centrum miasta ...

arredato
Età dell'offerta: 39giorni
Aggiornato: 36giorni

Località

gmina Gryfice
La posizione è approssimativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

MIKULSKI NIERUCHOMOSCI

Katarzyna Pykało