SUPA24
Altro
Altro
Altro
120 000 €
(2 857 € / mq)
Vendita
Atipico
1
42 mq
Opština Budva

camera da lettoatypical
piatto42 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Na prodaju jednosoban stan površine 42.62m² sa dodatnom terasom od oko 20m², smešten u naselju Lazi, u Budva. Stan se nalazi u prizemlju nove zgrade.S...

Altro
Età dell'offerta: 18giorni
Aggiornato: 18giorni

Località

Opština Budva
La posizione è approssimativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

AMFORA REAL ESTATE

Jelena Zenovic