SUPA24
74 000 €
(2 552 € / mq)
Vendita
2
1
29 mq
Općina Vir

camera da letto2
piatto29 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazza

Descrizione

Dvije sobe sa zajedničkom kupaonicom i vlastitim parkingom na otoku Viru

Na prodaju je zanimljiva jedinica s dvije odvojene sobe na otoku Viru.

Altro
Età dell'offerta: 1giorni
Aggiornato: 1giorni

Località

Općina Vir
La posizione è approssimativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

OPATIJA NEKRETNINE d.o.o.

Predrag Di Lenardo Zamlić