SUPA24
Altro
Altro
Altro
290 000 €
(4 754 € / mq)
Vendita
2
1
61 mq
Centar, Općina Medulin

camera da letto2
piatto61 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Nabízíme k prodeji byt ve skvělé lokalitě s výhledem na moře! Byt se nachází v prvním patře a skládá se ze dvou ložnic se vstupem na společnou terasu,...

Non arredato
Età dell'offerta: 163giorni
Aggiornato: 163giorni

Località

Centar, Općina Medulin
La posizione è approssimativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić