SUPA24
245 000 €
(2 692 € / mq)
Vendita
Atipico
2+
91 mq
Peroj, Grad Vodnjan

camera da lettoatypical
piatto91 mq
bagni2+
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Istra, Peroj prodaje se stan u započetoj gradnji koji se nalazi na trećem katu stambene zgrade. Sastoji se od: ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe od...

Altro
Età dell'offerta: 451giorni
Aggiornato: 117giorni

Località

Peroj, Grad Vodnjan
La posizione è approssimativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

Terram team

Alen Pužar, TERRAM obrt za posredovanje u prometu nekretnina, Vl. Alen Pužar, OIB: 52541768549