SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
460 500 €
(7 549 € / mq)
Vendita
2
1
61 mq
Grad Umag

camera da letto2
piatto61 mq
bagni1
sollevare
parcheggio
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Ovaj elegantni jednosobni apartman nudi 61,40 m² pažljivo osmišljenog životnog prostora unutar jednog od najprestižnijih luksuznih resorta na jadransk...

Altro
Età dell'offerta: 3giorni
Aggiornato: 3giorni

Località

Grad Umag
La posizione è approssimativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

ALPHA LUXE GROUP REAL ESTATE

Marijana Budimir