SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
831 906 €
(8 319 € / mq)
Vendita
3
1
100 mq
Grad Umag

camera da letto3
piatto100 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Ovaj elegantni apartman s dvije spavaće sobe i direktnim pogledom na more smješten je unutar jednog od najekskluzivnijih luksuznih resorta na Jadransk...

Altro
Età dell'offerta: 5giorni
Aggiornato: 4giorni

Località

Grad Umag
La posizione è approssimativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

ALPHA LUXE GROUP REAL ESTATE

Marijana Budimir