SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
343 400 €
(4 704 € / mq)
Vendita
3
1
73 mq
Grad Trogir

camera da letto3
piatto73 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazza

Descrizione

Posredujemo u prodaji stana S25 u modernoj novogradnji u Trogiru, koja se sastoji od ukupno 32 stambene jedinice. Stan se nalazi na četvrtom katu zgra...

Altro
Età dell'offerta: 1giorni
Aggiornato: 1giorni

Località

Grad Trogir
La posizione è approssimativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

SAJN Nekretnine

Sajn Nekretnine