SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
280 000 €
(3 415 € / mq)
Vendita
3
1
82 mq
Grad Šibenik

camera da letto3
piatto82 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazza

Descrizione

ŠIBENIK, BRODARICA – Stan s privatnim vrtom i garažom, 270 m od mora

Jutarnja kava u vlastitom dvorištu, svega nekoliko minuta hoda od mora – upravo ...

Altro
Età dell'offerta: 52giorni
Aggiornato: 52giorni

Località

Grad Šibenik
La posizione è approssimativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

Dux nekretnine d.o.o.

Ivan Bego